WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

2020’ye Damga Vuran Eta Saatler !

Eta Saatler Tercih Edilir Mi?

 

Pahalı ve lüks marka saatlerin en iyi şekilde kopyalanmış ve en başarılı işçilikle üretilmiş olması Eta mekanizma saatlerin tercihini arttırıyor. Bu sebeple saat koleksiyoncuları veya kullanıcıları normal bir bakışla anlaşılamayacak olan bu saatleri alırlar. Replika olduğu kadran, görünüm, cam ve boyut orjinalde kullanılan çelik kalitesi ve renk uyumu ile birlikte modadukkanı.net’ te açıklanmıştır. Moda dükkanı sadece saat değil farklı kategorideki satışlarla da hizmet sunuyor. Cüzdan, çanta, ayakkabılar, takılar ,güneş gözlükleri ve çakmak ürünlerinde de çok çeşit ve kalite ön plandadır.

 

Eta saatler pek bilinmese de pek çoğumuzun kullandığı saatlerdir. Eta kelimesi aslında dünyaca ünlü İsviçre Eta firması tarafından üretilen Rolex, Audemars Piguet ve rolex submariner v10 kasa gibi markaların içinde kullanılan kalitelisi muhteşem mekanizmalardır. 1950 yıllarında dünya saat sektörüne sunulan submariner 100 m derinliğe kadar su geçirmezlik sağlayan ve dalgıçların kullandığı ilk saattir. Zaman içinde hem su altında hem de su dışında kullanılan bir saat olmuştur. Bilindiği gibi kasası, kadranı ve kordonu en üst düzeyde kalite ile üretilmiş replika saatlerin içine Eta mekanizmaları yerleştirilir.

 

Eta mekanizmaları 28800 bph ve 40 saat güç depolama gibi dünyanın en dengeli mekanizmalarından pattek philippe nautulis pf factory (fabrika) biridir. Eta terimini bu sektöre kazandıran ve sadece Eta mekanizma kullandığımız saatlere Eta saat deniyor. Fakat zamanla bir model ve marka haline geldi. Öyle ki üst kalite parçalara sahip tüm saatler için ETA saat denildi.

 

Bu saatler mağazalarda bulunan replika saatleri en üst kalite malzeme ile üretilen saatler olduğu için ve asıllarından hiç bir şekilde ayırt edilmediği için ETA saatler tercih sebebi oldu. Eta saate örnek olarak rolex eta saat gmt master ıı (2) verilebilir. Bu saatlerde kullanılan malzemeler kaliteli olmakla ve dünya piyasasına göre makul fiyatları ile çoğu saat meraklısı için aranan ürünlerdir.

 

Swiss Eta mekanizma İsviçre standartlarının saat koleksiyonlarında kusursuzluğunun adresidir. Web sitemizde özellikle bu mekanizma ile imal edilmiş rolex pepsi jubile kordon son zamanların vazgeçilmez saatleri arasındadır. Patek philippe ve eta mekanizmalı saat modelleri ilk olarak savaş zamanlarında Polonya 1800’lü yıllarda üretilmeye başlandı. O zor zamanlarda 200 kişilk bir personelle üretime başlamış ve kısa süre içinde tüm dünyaya kendini kanıtlayan bir saat markası olmuştur.

 

Replika Saat Nedir?

 

Replika bir ürünün taklit edilmesi veya revize edilmiş halinin birebir benzer veya orjinalinin kopyasının yapılması ve satılmasına denir. Özellikle tüm dünyaya internet üzerinden satış ve pazarlama yapan bir çok firma bir ürünün ana marka ve modelini baz alıp, kaliteli işçilik ve malzeme ile benzerini yapmasıdır. Profesyonel olmayan bir yöntemle replika audemars piguet royal oak om ürünü bir bakışta ayırt edilemez. Bu yüzden amaç benzerlik olduğu için çok uygun fiyatlarda sarılır.

 

Replika tekrar etme veya tıpkısının aynısı anlamına gelir. Özellikle elektronik ürünlerde görülen bu yöntem, giyimden takıya her alanda görülebilir. Tüm rolex marka saatlerimiz 904L çelik malzemeden üretilir. Günümüzde seyahat etmek en birincil bir hobidir. Bu hobinizi rolex ile daha zevkli hale getirebilirsiniz. İki farklı zamanı aynı anda görebilime imkanı sunar. Kullananlar hem yerel saati hem de seyahat edilen ülkenin referans saati yani evlerindeki saati görebilirler.

 

Bu saatlerde en önemli işçilik saatin montajı sırasında ortaya çıkar. Titiz bir çalışma ve aşırı dikkat isteyen bu aşama saatin kalitesini ortaya çıkarmada en can alıcı noktadır. Üretilen replika saatin ağırlığının orijinalleri ile aynı gramda olması eta mekanizmalı ürün için olmazsa olmazlardandır. Çıplak gözle anlaşılmaz olduğu için exper raporu yani profesyonel bir uzman tarafından ayrıntılı incelenmesi gerekir.

 

Kullanması güzel fakat alınması bazen bir servet olabilen saatlerde çözüm eta mekanizmalı saatlerdir. Kıyafetlerdinde saat kombinine çok dikkat edenler bu saatlerin tutkunudurlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.