WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Audemars Piguet Eta Saat Fiyatları ve Modelleri

Audemars Piguet, kurucu ailelerin temsilciliğini yapan, ünlü İsveçreli saat üreticisidir.  Yenilikçilik ve geleneksellik unsurlarını kendilerine ana misyon seçmişlerdir. “Audemars Piguet” ismi, iki insan isminin birleşiminden oluşmaktadır. Jules “Audemars” ve August “Piguet” bu şirketin kurucu ortaklarıdır. İlk başlarda, onlardan birisi üretim, diğeri ise satış yönetmenliği yapmaktaydı. Ardından, şirketin ürünleri popüler olmaya başlayıp, ünlüler tarafından tercih edildiğinde, şirket büyüdü ve şu anki halini aldı. Audemars Piguet marka saatlerin ünü bu piyasanın nirvanası diyebileceğimiz Rolex ile neredeyse aynı seviyede. Doğal olarak, markanın en ucuz saati onbinlerce liralardan başlayıp, milyonlarca liralara kadar çıkabiliyor. Bu astronomik fiyatların sebebi, bazı saatlerde gerçek altın, safir, yakut ve elmas gibi madenlerin kullanılıyor olması.

ETA Saat Nedir?

ETA Saatler, orjinal ürünün imal edildiği materyellerle üretilen, ince el işçiliğine kadar bire bir olan imitasyonlardır. Bu ürünlerin ayırt edilmesi çok zordur. Audemars Piguet’ün gerçek satıcı bayisine götürdüğünüzde bile yüksek ihtimalle bu ürünü ayırt edemeyecektir. Sebep basittir, az önce de belirttiğimiz gibi, ürünün kasasından camına kadar hepsi aynıdır ve el işçiliği de kaliteli yapılmıştır. ETA Saat’in erbabı olan şahıslar genellikle daha önceden bu firmalarda çalışıp, daha sonra farklı sebeplerden işten ayrılanlar olmaktadır. Kısacası, gerçeğinden 20-30 kat daha ucuz fiyata, birebir aynı saat satın alabilmektesiniz. Tarihin farklı zamanlarında, ünlülerden bazılarının da ETA Saat kullandığı ortaya çıkarılmıştır.

Audemars Piguet ETA Saat Nereden Alabilirim?

Türkiye’nin en kaliteli ETA saatlerini ModaDukkani.net sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, sitemizde bulunan “Audemars Piguet Diver Forged Karbon Eta Saat Offshore 15710UA Yeni” isimli Audemars Piguet marka saat, aynı orjinalinde olduğu gibi 42mm’lik bir kasa ile donatılmış olup, 904 L çelik malzemeden imal edilmiştir.Sitemizde 1 yıl garantisi bulunan bu ürün, 10 metre derinliğe kadar çok rahat bir şekilde su geçirmemektedir. Bu arada, 0-10 metre basınç farkının en fazla olduğu derinliktir. Ürünün bu kadar basınca dayanması tabii ki tesadüf değil, saatte Safir Cyclops Lens tipi basınca dayanıklı cam kullanılmıştır. Tüm bu özelliklerden de anlayacağınız üzere, ETA saatler çakma ürünün ötesinde, kaliteyi tamamen hissedebileceğiniz ürünlerdir. Güvenli, kaliteli ve uygun satışın adresi olan ModaDukkani.net sitemizden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

 

Sitemizden Alışveriş Yapmanın Faydaları, Kampanyalar:

Orjinal Audemars Piguet saatler, farklı tedarikçilerde değişmekle birlikte, ortalama onbinlerce lira/dolardan başlayıp, milyonlarca liraya kadar yükselebiliyor. Durum böyle olduğunda, insanlar birebir imitasyon olan ETA Saatlere yönelmekte. ModaDukkani.net sitemiz, bu konuda sizlere her türlü ürün/teknik desteği sunmakta. Üstelik, sitemizi takip ederseniz, zaman zaman yaptığımız kampanyalardan haberdar olabilir, orjinaline göre 10-20 kat daha uygun fiyata Audemars Piguet saat sahibi olabilirsiniz. Her daim ürünlerimizin arkasındayız ve size destek vermek için var gücümüzle çalışıyoruz!

 

Sitemizdeki Diğer Modeller:

Sitemizde Audemars Piguet ETA Saat modelleri ile birlikte, farklı marka ve model saatler de bulunmakta. Bunlara örnek olarak Rolex ETA Saat gösterebiliriz. Yine aynı şekilde, tüm ürünler kaliteli malzemeler ve el içşiliği kullanılarak üretilmiş olup, kesinlikle dayanıklı, kaliteli ve uygun ürünlerdir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.