WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

2020’de En Popüler Eta Saat Modelleri

Eta saat bir bakımdan eta mekanizmalı saat manasına gelmektedir. ETA sistemi ise dünyanın en büyük mekanizma yapıcısı olan İsviçreli ETA kurumunun sağladığı ve Rolex, Audemars Piguet, Cartier vb. bütün dünyayı alan ünlü markaların imitasyon saatlerinde yararlanılan yüksek kaliteli bir mekanizma çeşidi olmaktadır.

Bilineceği gibi ETA mekanizmalar sadece kasası, kadranı ve kordonu gibi diğer sistem elementleri de en üst düzeyde yapılmış olan replika saatlerin iç kısmına yerleştirilmektedir. Zira ETA Mekanizmalı Saat 28.800 BPH duyarlılığa ve 40 saat güç stokuna sahip olan dünyanın en stabil sistemlerinden biri olarak geçmektedir.

İlk olarak bu terimi sektöre biz bir yer edindirdiğimizde, sattığımız ürünlerin sadece İsviçre ETA sistemini kullanılan versiyonlarına ETA saat adını kullanıyorduk. Fakat zaman içinde sektör ile birlikte bu terim adı duyulmaya başlandı ve yüksek kalite sisteme sahip bütün saatler için ETA saat adı verilmeye başlandı. Yani bu terim de Selpak gibi belirli bir ürün sınıfının ismi olarak yararlanılan bir terim durumuna gelmiştir.

Hal böyle olunca biz de firmamızda bulunan replika saatleri dünyanın bütününde üretilen en yüksek seviye ve kalite saatler olduğu için ETA adını vererek bu işi devam ettirmeye karar verdik. Fakat sizlere en doğru bilgiyi sunmak ve ne gibi bir ürünü satın aldığınızı kesin bir biçimde bilmeniz için İsviçre ETA sistemli saatleri Swiss ETA olarak ismlendirdik.

Web sitemizde bulunmakta olan ve sadece ETA olarak adlandırılmış saatler, üretilmiş olan en üst seviye imitasyon olarak geçmektedir. Bu saatlerin iç kısımlarında bulunan sistem tümüyle orijinali üzerindeki sistemin tümüyle aynı özelliklerle kopyalanmış versiyon durumudur. Bu mekanizmalar ile ilgili daha çok bilgileri, ürünün mekanizma kısmında bulunmaktadır.

Swiss ETA Nedir?

Swiss ETA sistemi üst kısımda da anlattığımız gibi dünyanın en kaliteli mekanizma yapıcısı olan İsviçreli ETA kurumunun ürettiği ve bütün dünyada ünlü markaların imitasyon saatlerinde yararlanılan çok iyi yapılmış bir sistem türüdür.

Swiss ETA mekanizması 28.800 BPH hassasiyet, 40 saat güç stoku ile İsviçre kalite standart seviyesinin mükemmelliğinin en büyük göstergelerinden biri olmaktadır. Dünyanın en stabil sistemlerinden biri olarak gösterilmektedir.

İfade edilen mekanizmalı saatlerimiz internet adresimizde Swiss olarak gösterilmiştir.

Kurumumuzda özellikle Rolex saatler grubunda mekanizma seçim kısmında göreceğiniz saatler İsviçreli ETA kurumu tarafından yapılmış mekanizmanın kullanılmakta olduğu saatlerdir.

Bu sistemler genellikle saatin üst kısmında sarı renkli bir kapakla hazır bir şekilde elinize ulaşır ve mekanizmanın üst kısmında bir logo bulunmaktadır.

Saat Modellerine Örnekler Nelerdir?

Rolex datejust Wimbledon 3235 Eta sisemli Orjinal kutuda bulunan Eta Saat, modeli 126331, kasa çapı 41 mm çelik malzemeden yapılmıştır. Yivli çerçeveye sahip olan bu saat Kurma kolu vidalı Twinlock olarak yapılmıştır. Safir cam kullanılmış olup 48 saat boyunca güç rezervi bulunmaktadır. 10 metre boyunca su geçirmezliği bulunmaktadır. Antinakteriyel bileziğe sahiptir. 1 tıl boyunca garantili olan bu saat orijinal kutulu ve sertifikalar ile elinize ulaşmaktadır.

Rolex daydate 228239 Mavi Kadrana 3255 Eta Saat, modeli 228239 olarak geçmektedir. 40 mm kasa çapına sahip olan bu saat çelik malzeme kullanılarak yapılmıştır. Eta mekanizma sistemine sahip olan bu saatimiz yivli çerçeveye sahip, kurma kolu Vidalı Twinlock sisteminden oluşmaktadır. 48 saat boyunca güç rezervi ile safir camdan oluşan saatimiz 10 metre boyunca su geçirmezliğe sahiptir.

 Rolex submariner V10 Noob 116610LN Çelik Siyah yapıda Kadranlı olan Eta Saat, 40 mm kasa çapı ile birlikte 48 saat güç rezervi sağlamaktadır. Seramik yapıda tek tarafa dönmekte olan bir çerçevesi bulunmaktadır. 10 metre su geçirmezlik mesafesi bulunan safir cama sahiptir. 1 yıl garanti süresi bulunmaktadır.

 Audemars piguet royal oak, çelik malzeme ile yapılmış olan bu saatin modeli 1550ST olarak sitemizde geçmektedir. 41mm kasa çapı bulunmaktadır. Sabit çerçeve yapısına sahiptir.

 patek philippe nautilis 40 mm kasa çapına sahip olan bu saat, 1 yıl garanti ile müşterilere sunulmaktadır. Çelik malzemeden yapılmıştır. Eta mekanizmasına sahip olan saat, orijinal kutu ve sertifikalar ile ulaştırılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.