WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Noob Factory V11 Rolex Submariner Çıktı Ne zaman Gelecek

Noob Factory V11 Rolex Submariner Çıktı Ne zaman Gelecek

Tüm dünyada replika piyasası büyümektedir. Orijinaline fiyat olarak ulaşamayanlar yada o kadar bütçe ayırmak istemeyenler replikaya yöneliyor. Buda replika üreticilerinin hergeçen gün kendilerini yenilemesini sağlıyor. Tüm marka saatlerin orijinaline en yakın REPLİKAlarını yapmaya çalışıyorlar.

Replikaya artan talep replika üreticilerinide harekete geçiriyor. Hergeçen gün neredeyse her marka ve modelin bir üst versiyonu çıkıyor. Replika saat gündemini buda hareketli tutuyor. Rolex replika üreticisi bu saat gündemini en taze tutanlardan. V11 SÜPERCLONE ROLEX SUBMARİNER piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Daha piyasaya sürülmesede üretimi hazır haldedir. En kısa sürede Türkiye replika saat piyasasında olacak. Kısa bir süre önce v10 submariner piyasadaydı ve çok talep gördü. Replika kullanıcıları orijinalliğe yakınlığını çok sevdi. Ama replika rolex üreticisi bu kalite benzerliğini bir üst tura çıkardı. Bunun için v11 submariner versiyonunu üretti.Noob Factory V11 Rolex Submariner Çıktı Ne zaman Gelecek

Replika kullanıcıları merakla yeni versiyonu bekliyor. V11 versiyonda daha çok kadran renginin ve super clone mekanizmanınkalitesine çalışılmış. Orjinaline benzerliği arttırılmıştır. Saat rezervine vurgu yapılmıştır. V11 versiyon orijinale en yakın son sürüm olmuştur. V10 versiyonun yeni çıkmasına rağmen hemen ardından V11 VERSİYON un çıkışı merak uyandırıcı. Replika kullanıcıları daha v10 versiyonu daha keşfedememişken v11 versiyonunu incelemeye hazırlanıyor. V11 versiyonunun devrim niteliğindeki değişiklikleri replika kullanıcılarını gözüne çarpıyor. Rolex in submariner modeli klasikleşmiş en köklü modelidir. Buda replika üreticilerinin gözünden kaçmıyor ve onun için submariner modeli üzerinde yoğunlaşıyorlar. Replika kullanıcıları v11 submariner super clone modelini incelediklerinde çok sevecekler.

Rolex submariner v11 versiyonu ekim yada kasım aylarında Türkiye de olacak.Daha önce olması imkansız gibi görünüyor. En geç Kasım ayında replika kullanıcıları ile buluşacaktır. Bu çalışmayı en çok rolex replika kullanıcıları sabırsızlıkla bekliyor. Rolex submariner in kısa bir zamanda yeni versiyonu çıkacaktır.Rolex replikada en kısa sürede çıkardığı versiyon Submarinerdir. Hiçbir replika üreticisi bu kadar kısa sürede yeni versiyon çıkarmıyor. Rekor replika rolex üreticisindedir.Noob Factory V11 Rolex Submariner Çıktı Ne zaman Gelecek

Moda Dükkanı
Moda dükkanı olarak dünyanın en seçkin markalarının en iyi replika kalitelerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Erkek kadın veya unisex kol saati, çanta, cüzdan, bileklik, ayakkabı modelleri renk, marka seçenekleri ve uygun fiyatları ile alışverişte ilk adres Moda Dükkanı. Şimdi sipariş verin ayağınıza gelsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.