WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Patek Philippe Eta Saat Modelleri ve Fiyatları 2020

1839 yılında, Patek Philippe Eta Saat ve Francois Czapek tarafından Polonya’da kurulan bu şirket, savaş dönemine denk gelmişti. O dönemlerde, sıfırdan bir şirket kurup, batmadan onu geliştirmek gerçekten çok zor işti, fakat bu iki arkadaş bunu başarmışlardı. Dünya’da savaşlar devam ederken, 200 kişilik bir ekiple saat üretimine başlayan şirket, en büyük talebi askeriyeden almıştı. Askerler için kaliteli, su geçirmeyen, uzun süre çalışabilecek saatler gerekiyordu. Philippe bunu yapmayı başarmıştı. Markanın kısa sürede bu denli sipariş almasından sonra, 1844 yılında, yani kuruluşundan 5 yıl sonra Paris’te bir saat fuarında ürünler halkın beğenisine sunuldu. Dönemin en ünlü ve popüler saatlerinin kurmalı cep saatleri olmasından dolayı, bu ürünler kısa sürede yüksek rağbet görmüş, şirketine ciddi paralar kazandırmıştı.

ETA Saat Nedir?

ETA Saatler, markanın gerçek fabrikasındaki üretim sürecinde kullanılan malzemelerin bire bir’i ile, bu işin erbabı ustalar tarafından imal edilmektedir. Bu kişiler, genellikle daha önce markada çalışıp, daha sonra ayrılmış kişiler ve ya onların talebeleri olmaktadır. Kısa bir şekilde anlatmak gerekirse, bu ürünler Eminönü gibi yerlerde 50 liraya satılan çakma saatlere benzemezler. Orjinal saatte ne kadar mekanizma bulunmaktaysa, bu saatlerde de aynı şekildedir ve hepsi çalışmaktadır. Fakat, ETA Saatlerin bile sahteleri piyasaya sürülmektedir. Bu yüzden, ETA Saat alırken kaliteli bir site üzerinden satın almanız gerekiyor. ModaDukkani.net tam burada yardımınıza koşuyor. Tamamen güvenli ödeme altyapısı ve hızlı destek ile, size yardım etmeye her zaman hazırız.

Patek Philippe ETA Saat Nereden Alabilirim?

Türkiye’nin en kaliteli ETA saatlerini ModaDukkani.net sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, sitemizde bulunan “Patek Philippe Nautilus 5980/1AR Chronograph Orijinal Kutulu Eta Saat” isimli Patek Philippe marka saat, aynı gerçeğinde olduğu gibi 40,5 milimetre çapı olan, yuvarlatılmış sekizgen şeklindeki kasa ile üretilmiştir. 410 L Çelik’ten üretilen bu ürün,  520C Eta Mekanizmayla donatılmış olup, 10 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahiptir. Siteden aldığımızda kutusu ile birlikte tarafınıza gönderilen ürünün, 1 yıl garantisi bulunmaktadır. Bu garanti süreci bittikten sonra, anlaşmalı servislerimizde, uygun ve garantili tamir yaptırabilirsiniz. Tüm bu özelliklerden de anlayacağınız üzere, ETA saatler çakma ürünün ötesinde, kaliteyi tamamen hissedebileceğiniz ürünlerdir. Güvenli, kaliteli ve uygun satışın adresi olan ModaDukkani.net sitemizden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sitemizden Alışveriş Yapmanın Faydaları, Kampanyalar:

Gerçek Patek Philippe marka saatler, farklı tedarikçilerde değişmekle birlikte, ortalama 15-20 bin liradan başlayıp, yüzbinlerce, hatta milyonlarca liraya kadar çıkabilmekte. Durum böyle olduğunda, ETA Saat’in ne olduğunu bilen şahıslar, direkt olarak bu saatlere yönelmekteler. Fakat maalesef piyasada bu ürünlerin bile çakmaları bulunmakta. ModaDukkani.net sitemiz, bu konuda sizlere her türlü ürün/teknik desteği sunmakta. İlave olarak, sitemizi sosyal medya hesaplarından ve ya direkt olarak takip ederseniz, bazı zamanlarda yaptığımız kampanyalardan haberdar olabilir, orjinaline göre 10-15 kat daha uygun fiyata Patek Philippe saat sahibi olabilirsiniz. Her daim ürünlerimizin arkasındayız ve size destek vermek için tüm gücümüzle çalışıyoruz!

Sitemizdeki Diğer Modeller:

Sitemizde Patek Philippe ETA Saat modelleri ile birlikte, farklı marka ve model saatler de bulunmakta. Bunlara örnek olarak Rolex veya Audemars Piguet  ETA Saat gösterebiliriz. Yine aynı şekilde, tüm ürünler kaliteli malzemeler ve yüksek el işçiliği ile üretilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.