WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Patek Philippe PF Factory Nautilus 5711 V3 Blue Yeni

Patek Philippe PF Factory Nautilus 5711 V3 Blue Yeni

Patek Philippe PF Factory Nautilus 5711 V3 Blue Yeni

Patek Philippe Nautilus harika bir spor saati ve kopyası da pazarımızda yoğun talep görüyor. Şimdi, P adında bir üretici var, biz onlara PF diyoruz , en iyi Nautilus kopyası olarak kabul edilen Nautilus 5711 kopyasını üretti .

PF, daha önceki BP Nautilus 5711 kopyalarında birkaç iyileştirme yaptı.

1- Yatay kadran desenleri özellikle kadran güneş ışığı altındayken çok natürel, PF kadranı orijinal Nautilus’a en yakın hale getiriyor. Yüksek sertliğe sahip safir kristali kullanır.

2- İkinci iyileştirme ise 316F paslanmaz çelikten yapılan kasada uyuyor, PF’den Patek Philippe 5711 orijinal ile aynı Kasa çapı 40 mm olarak ölçülürken kasa kalınlığı yalnızca 9 mm ultra ince hem BP hem de MK bu kadar ince yapamaz ve üretemezler.

3- Gelişme hareketidir. PF, esas hareket olarak daha emin Miyota 9015 kullanıyor, ardından fabrika, plakalarını ve otomatik rotorunu Patek Philippe Caliber 324 ile aynı görünecek biçimde değiştirdi

4-Dördüncü geliştirme bileziktir. Tasarımcı, Almanya’dan bir saat ustasıdır. PF Nautilus 5711 kopyası , tüm bilezik 316F paslanmaz çelikten yapılmıştır ve orijinal ile aynı yapıya sahiptir. Bilezik, irtibatlar ve toka dahil olmak üzere orijinal ile değiştirilebilir. Bunlar, BP Nautilus 5711 temelinde yapılan dört ana iyileştirme PF’dir.

Bu arada, Patek Philippe PF Factory Nautilus 5711 V3 Blue Yeni takribî 120 gram ağırlığında. Patek Philippe Nautilus 5711 en çok satan paslanmaz çelik saatlerden biridir, şayet orijinal bir model satın almaktan çekindiyseniz ve onun muhteşem kopyasını arıyorsanız, lütfen PF’den satın alın, asla pişman olmayacaksınız.

Moda Dükkanı 
Moda dükkanı olarak dünyanın en seçkin markalarının en iyi replika kalitelerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.Erkek kadın veya unisex kol saati,çanta,cüzdan,bileklik,ayakkabı modelleri renk, marka seçenekleri ve uygun fiyatları ile alışverişte ilk adres Moda Dükkanı.Şimdi sipariş verin ayağınıza gelsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.