WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Rolex Eta Saat Kullanan Ünlüler

Rolex Eta Saat Kullanan Ünlüler

Rolex, çıktığı ilk günden beri gerek oluşturduğu şık havası ile, gerek ise mekanizmalarının kalitesi ile ünlü isimlerin en çok tercih ettiği saat olmuştur. Daha yolun çok başındayken, Rolex markasının kurucusunun şirketi olan Oyster Watch Company’nin saatleri bile, zamanın ünlüleri tarafından en çok tercih edilen saatlerdi. Durum böyle olunca, insanların kafasında, “acaba bu ürünü hangi ünlüler kullanıyor”,” bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni ne” gibi sorular oluştu. Bu yazımızda, bu soruların hepsini tek tek yanıtlayacağız.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, Rolex marka saatlerinin bu denli fazla tercih edilmesinin bir çok nedeni var. Bunlara öncülük edenlere örnek olarak, ince el işçiliği ile yapılmış olması, kaliteli materyel ve mekanizmaların tercih edilmesi ve takan şahısta oluşturduğu elit hava’yı gösterebiliriz. Ürünün ülkemizde çok fazla kullanıcısı bulunmasa bile, yurtdışında ünlülerden normal kesimdeki insanlara, milyonlarca kişi bu saatleri kullanıyor.

Rolex Saat Kullanan Ünlüler:
Dünyanın en ünlü ressamlarından olan Pablo Picasso bile, kendisinin tabiriyle, bir “şımarık çocukluk” yapıp bu saatin sitemizde de bulunan GMT-MASTER Pepsi Blue & Red modelini kullanmıştır. GMT-MASTER Eta Saat modelinin tamamen simetrik olması, renklerin uyumu gibi özelliklerde, Picasso’nun kendini bulduğu aşikar.

Türkiyenin en ünlü komedyenlerinden olan Cem Yılmaz ile devam ediyoruz. Yılmaz, Instagramda paylaştığı görsel ile dikkatleri üzerine toplamıştı. En az 10 ila 20 bin dolar değeri olan “ROLEX GMT MASTER II DIAMOND” modelini kullanan Cem Yılmaz’ın bu tercihi neden ettiğini hareketli gece yaşantısından anlayabiliyoruz. Bu model, genellikle hafifliği, rengi ve kalitesi nedeniyle hareketli gece hayatı olan kişiler tarafından çokça tercih ediliyor. Çapı 40mm olan kasanın etrafı, safir, zümrüt, yakut ve pırlanta dörtlüsü ile süslenmiş.

1960-70’li yılların ünlü sinema oyuncularından olan Steve McQuenn de Rolex’in Submariner modelini tercih etmiştir. Otomobil yarışlarında kesinlikle kolundan çıkarmadığı modelini, daha sonra dublör arkadaşı olan Loren Janes’e hediye ediyor.

Ülkemizin gururu, tuz dökme şekli ile ünlü olan Nusret Gökçe de Rolex marka saat tercih etmektedir. Kendisinin, Instagram ve diğer sosyal medya platformlarından yaptığı paylaşımlarda, kolunda Rolex’in farklı modelleri görülmüştür. Saatlerin su geçirmemesi, dayanıklı olması, bir Chef’in saat tercihinin ana nedenlerindendir diye düşünmekteyiz.

Ünlü Türk futbolcu, Barcelona’nın “fatihi” olan Arda Turan da kendi saat koleksiyonunda Rolex’e çok önemli bir yer vermiş. Neredeyse her zaman kolunda olan saati, özelliklerde antrenmanlarda çok fazla kullanmakta.

Genellikle saat tercihini kendi zevkine göre yapan Kenan İmirzalıoğlunun, 15 bin ve 10 bin lira değerinde, sırasıyla Rolex Milagus ve Rolex Date Just olmak üzere 2 adet Rolex saati var. Kendisi bu saatleri göz bebeği gibi sevdiğini, sürekli kullandığını da bir röportajda açıklamıştı.

Rolex ETA Saat Nereden Alabiliriz?

Öncelikle ETA saatin ne olduğunu açıklayalım. Rolex ETA Saat, orjinaliyle bire bir aynı malzemeler ve el işçiliği kullanılarak imal edilen, orjinal mağaza çalışanlarının bile çok zorlukla ayırt ettiği modellerdir. Rolex, Hublot, Patek Philippe dahil onlarca modelin ETA saatlerine Eta Saat sitemiz üzerinden ulaşabilir, uygun fiyata temin edip, tarzınıza şıklık katabilirsiniz.

One Reply to “Rolex Eta Saat Kullanan Ünlüler”

  1. Mehmet Günışık dedi ki:

    Bu makalenize güvenerek bir eta saat satın aldım. Güvenimi boşa çıkarmadınız ve aldığım saatten son derece memnun kaldım çok sağolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.