WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Rolex Submariner V10 Noob Factory 3135 Süper Clone

Rolex Submariner V10 Noob Factory 3135 Süper Clone

Rolex Submariner V10 Noob Factory 3135 Süper Clone

 

2019 Senesinin Ekim ayının başındaki en büyük haber, tabi saat camiasının alıcısının ve satıcının beklediği Noob’un 116610LN ve 116610LV dahil olmak üzere V10 Submarineri yayınlaması. Tabi çin de çıkış tarihi ile ülkemize büyü tarihi arasında Natürel olarak 3-5 ayı bulmaktadır. iki modelin pazarımızdaki en popüler Submariner modeli olması, Bizi heyecanlandırdığı gibi alıcılarımızda heyecanlandırdı. Noob bu yeni V10 baskısında v9 a göre bir çok şey güncelledi.

En büyük farklılık ise Noob fabrikasının orijinal Submariner’in çerçevesi ile değiştirilebileceğini iddia ettiği çerçevede yapıldı. Çerçeve işaretlerinin kazınmış derinliği orijinal Submariner ile aynıdır, ayrıca çerçeve işaretçilerinin Platin tonu zaman geçtikçe azalıp değişmeyecektir.

Mekanizma olarak süper clon 3135 orijinal Rolex 3135 Kalibre ile aynı saat ve tarih ayarına sahiptir. Noob rolex submariner v10 904L Çelik, kasa kalınlığı 13 mm, kasa çapı 40 mm dir. mekanizma en iyi üretilmiş süper clon olan 3135 dir. Çerçevesi tek güzergaha dönebilen siyah seramik saat istikametinin tersine. Camı kristal olup saat 6 doğrultusunda lazer kazınmış rolex logosu, kadranı superlume , deployant klips ve 30 metre suya dayanıklıdır.

Rolex Koleksiyonumuz
Rolex profesyonel saatlerden banal saatlere, her bileğe yakışan geniş bir model yelpazesi sunar. Size en uygun saati bulmak için beğendiğiniz modelleri,malzemeleri, çerçeveleri kadranları ve bilezik seçerek rolex koleksiyonunu keşfedin. Prestiji ve yüksek hassasiyetli saatlerden oluşan Rolex koleksiyonunu araştırın. Tarz ve işlevselliğin harikulade sentezini bulmak için  www.modadukkani.net  sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Rolex Submariner V10 Noob Factory 3135 Süper Clone

Moda Dükkanı 
Moda dükkanı olarak dünyanın en seçkin markalarının en iyi replika kalitelerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Erkek kadın veya unisex kol saati, çanta, cüzdan, bileklik, ayakkabı modelleri renk, marka seçenekleri ve uygun fiyatları ile alışverişte ilk adres Moda Dükkanı Şimdi sipariş verin ayağınıza gelsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.