WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada.
Merhaba! Size nasıl yardımcı olabilirim?

Rolex Yeni Eta Saat Modelleri ve Fiyatları

Rolex, Dünya üzerinde en fazla tercih edilen saat markalarından birisidir. İster Erkek olun, ister kadın, bu lüks saatler kolunuza çok iyi yakışmakta. Rolex’in kurucusu, aynı zamanda Dünya’nın ilk su geçirmez saat üreticisi Oyster’in de kurucusudur. Yani, Rolex bu işte profesyonel kişiler tarafından kurulmuş olup, çıktığı ilk günden beri, gerek sporcuların, gerek iş adamlarının, gerek ise normal şahısların kolunda bu saatlere bolca rastlanıyor. Buna sebep, ürünün kalitesi, takan kişide oluşturduğu özgüven ve elit hava diyebiliriz. Ki Rolex’in kendi sitesinde ve kurucusunun söylediği cümlelerde de bunların kanıtlarını bulabilirsiniz.

ETA Saat Nedir?

Orjinali ile birebir aynı malzemeler kullanılarak (kasasından, kordon vidasına kadar) üretilen saatlere ETA saat ismi verilmektedir. Tabii ki, durum sadece malzemeleri aynı kullanmakta bitmiyor. İşin içine ince el işçiliği de girdiğinde, bu saatler neredeyse orjinal saatler oluyor diyebiliriz. Yani, ETA saatler ile piyasada 30-40 TL’ye satılan, bire bir replika denilen ürünleri karıştırmamak gerekli. Ürünün kutusu, içerisindeki saat, tarih, dakika mekanizması gibi özellikler orjinali ile birebirdir, tamamen aynı malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Doğal olarak, üründeki tüm mekanizmalar da çalışmaktadır, süs olarak bir mekanizma bulunmamakta. Bu saatleri, genellikle, ürünlerin orjinalini satan mağazalar bile ayırt edemez. Kısacası, verilen paraya değecek, kaliteli ürünlerdir.

Rolex ETA Saat Nereden Alabilirim?

Türkiye’nin en kaliteli ETA saatlerini bizim sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, sitemizde bulunan “Rolex Gmt Master 2 Pepsi 116719 BLRO Spor Kordon Eta Mekanizma” isimli Rolex marka saat, gümüş tonlu paslanmaz çelik kasa ve kordon, çift yöne dönebilme özelliği olan Pepsi Mavisi ve kırmızı renkli çerçeve gibi orjinali ile birebir olan özellikle donatılmış durumda. Örneğini verdiğimiz bu ürün analog olmakla birlikte, gerçeğindeki gibi kenarlarında dakika’yı görebileceğiniz rakamlar da bulunmakta. Tüm bu özelliklerden de anlayacağınız üzere, ETA saatler çakma ürünün ötesinde, kaliteyi tamamen hissedebileceğiniz ürünlerdir. Güvenli, kaliteli ve uygun satışın adresi olan ModaDukkani.net sitemizden tüm ürünleri inceleyebilirsiniz.

Sitemizden Alışveriş Yapmanın Faydaları, Kampanyalar:

Orjinal Rolex saatler, farklı tedarikçilerde değişmekle birlikte, ortalama onbinlerce liradan başlayıp, milyonlarca liraya kadar yükselebiliyor. Hal böyle olunca, doğal olarak, ürünün ETA modelini, yani tamamen aynı malzemeler ve el işçiliği kullanılarak üretilen replikasını satın almak daha kazançlı oluyor. Üstelik, sitemizi takip ederseniz, zaman zaman yaptığımız kampanyalardan haberdar olabilir, orjinaline göre uygun fiyata Rolex saat sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda, her daim ürünlerimizin arkasındayız ve size destek vermeye hazırız.

Sitemizdeki Diğer Modeller:

Sitemizde Rolex ETA Saat modelleri ile birlikte, farklı marka ve model saatler de bulunmakta. Yine aynı şekilde, tüm ürünler kaliteli malzemeler ve el içşiliği kullanılarak üretilmiş olup, kesinlikle dayanıklı, kaliteli ve uygun ürünlerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.